Keď sme si hovorili, že vystavíme ilustrácie z fenomenálnej edície STOPY, neverili sme, že dokážeme dať dokopy takú kopu ilustrácií.    
...
Ešte chvíľa a otvoríme tretí Kabinet ilustrácie v Banskej Štiavnici. To, čo sa nám páči a čo vzniklo v 70. a 80. rokoch 20. storočia v troch miestnostiach na II. poschodí Galérie Jozefa Kolára. Jana Kiselová-Siteková, Peter Kľúčik, Alojz Klimo, Robert Brun, Martin Kellenberger, Juraj Deák a Naďa Rappensbergerová - Jankovičová, Kamila Štanclová, Dušan Kállay. Veci, ktoré určite máte niekde v pamäti - keď sa na ne pozriete "naživo", vynoria sa.   
...
Bratislavská TOTO! je galéria vystavuje v týchto dňoch práce fenomenálneho ilustrátora, ktorý sa stal v umení pojmom. Jeho labyrinty myšlienok môžeme vidieť v knihách ako Tulák Kláry Jarunkovej, Panenská veža na Devíne Márie Ďuríčkovej, Rozprávky Hansa Christiana Andersena, alebo Slovenské rozprávky Pavla Dobšinského, či Alica v krajine zázrakov a za zrkadlom Lewisa Carrolla. S kurátormi výstavy Idou Želinskou a Milošom Koptákom...
...